• 02536226045
  • 09127595073
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • شنبه - پنجشنبه 8:00-16:00

جوجه مرغ ایرانی آرین به سه کشور همسایه صادر می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: براساس تفاهم های امضا شده جوجه تولید داخلی آرین به کشور های عراق، افغانستان و روسیه صادر می‌شود.
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: براساس تفاهم های امضا شده جوجه تولید داخلی آرین به کشور های عراق، افغانستان و روسیه صادر می‌شود.
 ناصر فخاری، در نمایشگاه دام و طیور از صادرات جوجه ایرانی مرغ آرین به کشور های همسایه خبر داد.
وی اظهار داشت: براساس تفاهم های امضا شده جوجه تولید داخلی آرین به کشور های عراق، افغانستان و روسیه صادر می‌شود. صادرات به روسیه در ازای تهاتر است و از ازای صادرات خود مواد اولیه تولید از جمله نهاده های دامی وارد می‌کنیم.
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر ادامه داد: با کشوری های مانند روسیه، سوریه و عراق که موقعیت استراتژیکی دارند در زمینه صادرات و واردات در حال همکاری هستیم .

بعد از مردمی سازی یارانه ها با وجود اینکه برخی از واحد های مرغداری میزان جوجه ریزی و تولید خود را کاهش دادند برای حفظ تولید و حمایت از مصرف کننده با تمام ظرفیت به تولید ادامه دادیم و حتی جوجه های مازاد واحد های دیگر را نیز جذب کردیم


 

جوجه مرغ ایرانی آرین به سه کشور همسایه صادر می‌شود

مشاوران مالی که برای ملاقات خوشحال هستند.


وی تصریح کرد: بعد از مردمی سازی یارانه ها با وجود اینکه برخی از واحد های مرغداری میزان جوجه ریزی و تولید خود را کاهش دادند برای حفظ تولید و حمایت از مصرف کننده با تمام ظرفیت به تولید ادامه دادیم و حتی جوجه های مازاد واحد های دیگر را نیز جذب کردیم.
فخاری درباره تغییرات احتمالی که در جیره خوراک دام و طیور این مجموعه بعد از مردمی سازی یارانه ها انجام شده است تا هزینه های تولید کاهش یابد اظهار داشت: بعد از آزاد سازی قیمت ارز واردات نهاده های دامی باید به سمت تولید داخل رفت اما با توجه به اینکه با بحران آب در کشور مواجه هستیم راهکاری های دیگری برگزیده شد.وی افزود: از جمله این راهکار ها، تولید بخشی از نهاده های دامی در فضای گلخانه، افزایش بهره وری و واردات مستقیم نهاده های است به طوری که منجر به کاهش حدود 30 درصدی هزینه های تولید شد.
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر اظهار داشت: برای کشت فراسرزمینی نیز اقدام شد اما این اقدام با چالش های مواجه و لازم است که کشت فراسرزمینی در کشور های همسو انجام شود و اینکه بیشتر بر روی افزایش بهره وری در تولید در کشور خودمان کار کنیم.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شکوه دانه مهر قم میباشد